O Kancelarii
Tworzymy Kancelarię adwokatów i radców prawnych wyspecjalizowanych w dziedzinie prawa rodzinnego, ukierunkowaną przede wszystkim na prowadzeniu spraw rozwodowych oraz spraw z nimi związanych, czyli tzw. spraw okołorozwodowych.
Poznaj zespół
Prawo rodzinne to szeroka dziedzina życia, która dotyka każdego z nas, a my pomagamy uporządkować Twoje problemy, które w nim powstały.
Z zaangażowaniem analizujemy Twoje sprawy i staramy się poprowadzić je w sposób sprawny i najmniej dotkliwy dla Ciebie. Rozstanie małżonków (partnerów) jest trudnym momentem w życiu człowieka, który przynosi nieoczekiwane i niejednokrotnie nieprzewidywalne konsekwencje w Twoim życiu. Mogą być one związane z rozwojem Twojego dziecka, czy też wpłynąć na Twój majątek. Dlatego też współpracujemy wyłącznie z profesjonalistami, którymi są psychologowie – dla Ciebie i dla Twoich dzieci małoletnich i nastolatków (młodzieży) oraz detektywami, którzy skrupulatnie zbiorą potrzebny materiał dowodowy.
Każda zakładka na stronie internetowej naszej Kancelarii przybliży Ci kwestie prawne, z którymi musisz się zmierzyć w trudnych chwilach rozstań ze swoim mężem, żoną, czy też partnerem, z którym nie miałaś/nie miałeś sformalizowanego związku.
W gronie naszych ekspertów prawnych, znajdują się radcowie prawni oraz adwokaci posiadający bardzo duże doświadczenie w prowadzeniu spraw rodzinnych, zarówno na etapie przedsądowym (polubownym), jak i na drodze postępowania sądowego. Poniżej prezentujemy czołowych ekspertów naszej Kancelarii:
Sylwia Młyńska
radca prawny
Sylwia Młyńska – jest radcą prawnym w Kancelarii Prawa Rodzinnego, skoncentrowanej na niesieniu pomocy prawnej z zakresu prawa rodzinnego. Głównym założeniem mec. Sylwii Młyńskiej jest ukierunkowanie kancelarii na prowadzenie spraw rozwodowych i separacji, w tym zleceń o bardzo dużym stopniu skomplikowania, w których przejawia się przemoc rodzinna (psychiczna, fizyczna, ale również i ekonomiczna), porwania rodzicielskie, uzależnienia od alkoholu, narkotyków, hazardu, Internetu, pornografii. W sposób skrupulatny buduje z Klientem strategię zarówno w sprawach cywilnych jak i karnych, pilnując jednocześnie tego, aby nie ucierpiało dobro dziecka. Od wielu lat zajmuje się problematyką prawa rodzinnego, reprezentuje klientów w postępowaniu przedsądowym (mediacje, negocjacje), jak i przed sądami powszechnymi. Ma bogate doświadczenie w prowadzeniu spraw o podział majątku, w których w głównej mierze dąży do skonstruowania satysfakcjonującego dla Klienta porozumienia.
Piotr Podgórski
radca prawny
Piotr Podgórski – jest radcą prawnym w Kancelarii Prawa Rodzinnego. Ma bogate doświadczenie w sprawach okołorozwodowych takich, jak np. porwania rodzicielskie, nielegalne zakładanie urządzeń podsłuchowych (hacking), przestępstwo niealimentacji. Reprezentuje Klientów zarówno w sprawach przedsądowych, jak i przed sądami powszechnymi. W sprawach wielowątkowych dobiera dla Klienta odpowiedni zespół ekspertów i prezentuje strategie opartą na wielu różnorodnych elementach.
Monika Buchlińska
adwokat
Monika Buchlińska – jest adwokatką z bogatym doświadczeniem zawodowym w sprawach rodzinnych, które prowadzi w sposób kompleksowy (rozwody, podział majątku, ustalenie kontaktów z dziećmi). Zajmuje się sprawami o bardzo dużym stopniu złożoności na pograniczu prawa cywilnego i karnego. W centrum jej uwagi pozostaje dobro dziecka, które zawsze wskazuje swoim klientom – ojcom lub matkom jako dobro naczelne. Jej strategie procesowe są klarowne i oparte na wielu współistniejących elementach. Jest docenianym pełnomocnikiem zarówno w sprawach prowadzonych na etapie negocjacji jak i w sprawach na arenie sądowej.
Julia Janus
prawnik
Julia Janus – praktykę prawniczą koncentruje na prawie rodzinnym i opiekuńczym, a także prawie karnym. Obszarem jej zainteresowań pozostają w szczególności kwestie związane z uprowadzeniami rodzicielskimi, przemocą domową i ochroną praw dziecka. Ma doświadczenie w sprawach skomplikowanych i wielowątkowych, w których pojawiały się m.in. przemoc (fizyczna, psychiczna, ekonomiczna), czy też zagrożenie zdrowia lub życia dziecka.
Jest wolontariuszką w organizacjach pozarządowych działających na rzecz praw dziecka i praw kobiet.
Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. Ukończyła studia z oceną bardzo dobrą, broniąc pracę dyplomową zatytułowaną „uprowadzenie małoletniego, ze szczególnym uwzględnieniem tzw. uprowadzeń rodzicielskich” na ocenę bardzo dobrą.
Posługuje się językiem angielskim i hiszpańskim, a także zna podstawy włoskiego.